امروز

دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳

  ساعت

۱۹:۴۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

▫️در بازدید رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر از شرکت پلی پروپیلن جم، مدیرعامل شرکت تاکید کرد: کارآفرینی نوآورانه موجب اشتغال پایدار و ارزش آفرین خواهد شد.

▫️به گزارش روابط عمومی شرکت پلی پروپیلن جم، در روز یکشنبه مورخ پنجم بهمن ماه ۱۳۹۹ نشستی با حضور دکتر عبدالکریم جمیری و هیات همراه و همچنین مدیر عامل، رئیس و عضو هیات مدیره شرکت پلی پروپیلن جم با هدف ارتقای تعاملات میان صنعت و مردم در محل این شرکت در عسلویه صورت گرفت.

دکتر علیزاده رئیس هیات مدیره شرکت پلی پروپیلن جم، با اشاره به اهمیت جایگاه نمایندگی مجلس در تسهیل فضای تولید و کسب و کار تصریح کرد: یقینا نقش افرادی مانند دکتر جمیری و دیگر نمایندگان عضو کمیسیون انرژی مجلس برای عملیاتی شدن طرح های توسعه ای شرکت پلی پروپیلن جم، اثر گذار است که امیدواریم از این ظرفیت به نحو شایسته بهره ببریم.

مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت پلی پروپیلن جم اظهار داشت: این شرکت با رویکرد ایجاد فضای استفاده از نوآوری‌ها و ظرفیت‌های دانش بنیان، درصدد به روزآوری محصولات در راستای ایجاد صنایع پایین دستی با بهره وری بالاتر خواهد بود.
وی اذعان داشت: هم افزایی با صنایع پایین دستی از ماموریت‌های شرکت است که در صورت وجود زیرساخت‌های مناسب در منطقه، هم موجب توسعه و تقویت این صنایع خواهد شد و هم زمینه تحقق اشتغال پایدار در منطقه را فراهم خواهد کرد.
ایشان همچنین از موفقیت در تولید گرید ترپلیمر با هدف تامین نیازها و خواسته‌های صنایع پایین دستی در شرکت پلی پروپیلن جم، به عنوان خبر خوش یاد و تصریح کرد: تا پیش از این از کیفیت گرید تولیدی توسط مصرف کنندگان در صنایع پایین دستی، نارضایتی‌هایی وجود داشت که این شرکت با بازنگری شرایط و روند تولید، موفق به تولید یک محصول با کیفیت گردید که صنایع پایین دستی و سازمان‌های ذیربط بر کیفیت بالای تولید جدید این شرکت، صحه گذاشتند و به زودی واردات این محصول با توجه به خودکفایی در تولید انبوه، محدود و ممنوع خواهد شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس هم در نشست با رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت پلی پروپیلن جم با تقدیر از تلاش‌های مجموعه مدیریتی و پرسنل این شرکت در توسعه و رشد اقتصادی کشور اظهار داشت: خوشبختانه نگاه‌های مدیریتی به توسعه ملی و منطقه ای در حوزه صنعت به نسبت گذشته بهتر شده است و مدیریت صحیح می‌تواند منافع مجموعه‌های صنعتی را نه تنها در کوتاه مدت که در بلند مدت نیز تامین کند.
عبدالکریم جمیری با تمجید از نگاه مدیر عامل پلی پروپیلن جم در حمایت از ایجاد و راه اندازی صنایع پایین دستی خاطر نشان کرد: حمایت از ایجاد صنایع پایین دستی یکی از ضرورت‌های مهم برای استان بوشهر و کشور است که علاوه بر کاهش خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده در داخل کشور، می تواند به توسعه اشتغال پایدار در استان بوشهر کمک شایانی کند.
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در توسعه کمی و کیفی صنعت را مهم ارزیابی کرد و گفت: ظرفیت شرکت های دانش بنیان، ظرفیت بزرگی است و انتظار است با رویکردی جامع و همه جانبه به این موضوع پرداخته شود.
جمیری با تاکید بر نقش آفرینی صنعت در حوزه ملی و منطقه ای و رونق تولید تصریح کرد: کارکرد صنعت باید با برنامه ریزی همه جانبه و با لحاظ همه پیوست های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی تعریف شود تا ضمن کاهش آسیب های مختلف از جمله آسیب های زیست محیطی، بیشترین بهره وری را در حوزه تولید محصولات با کیفیت و صادرات و ارزآوری به همراه داشته باشد.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر غلبه نگاه عدالت محورانه در حوزه صنعت خاطر نشان کرد: استفاده از نیروهای بومی با کیفیت و دارای تعلق خاطر به منطقه و آگاه به الزامات توسعه ملی و منطقه ای ضرورتی اجتناب ناپذیر است که می تواند نقشی مهم در افزایش رضایت مندی و تحقق مسئولیت های اجتماعی داشته باشد.
عبدالکریم جمیری با استقبال از نگاه تعاملی مدیران پلی پروپیلن جم اظهارداشت: قطعا از طرح های نوین شرکت پلی پروپیلن جم در کمیسیون انرژی مجلس حمایت خواهیم کرد و از هیچ کمکی در راستای تسهیل تولید و ارتقای صنعت و اقتصاد دریغ نخواهیم کرد.

 

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی